www.etamina.pl
Waluty:
odzież męska,odzież damska,t shirt damski,sukienka damska,koszula męska,bluza męska
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dokładnie traktujemy prywatność informacji o użytkownikach i klientach witryny dla klientów ("ty"). Przeczytaj poniższe zasady, aby zrozumieć, jak traktujemy Twoje dane osobowe podczas korzystania z Witryny.

Informacje umożliwiające identyfikację osób

Nie będziemy zbierać danych osobowych (np. Imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu e-mail), zwanych również "danymi osobowymi" o Tobie, chyba że dostarczysz je nam dobrowolnie.

Nie sprzedajemy ani nie wysyłamy żadnych przedmiotów zamówionych za pośrednictwem Witryny bezpośrednio do osób, które są w wieku poniżej 18 lat. Jeśli masz mniej niż 18 lat, powinieneś korzystać z Witryny tylko z udziałem rodzica lub opiekuna i nie przesyła nam żadnych danych osobowych.

Co możemy zrobić z danymi osobowymi -

Jeśli udostępnisz nam dane osobowe, możemy je wykorzystać, aby lepiej zrozumieć Twoje zainteresowania i obawy. Wykorzystamy te informacje również w celu przetworzenia zamówienia.

Jeśli poinformujesz nas, że chcesz otrzymywać od nas dodatkowe informacje za pośrednictwem poczty e-mail, możemy wykorzystywać Twoje dane, aby od czasu do czasu kontaktować się z Tobą w sprawie zmian na naszej stronie internetowej, nowych produktów, aktualizacji witryn i usług oraz ofert specjalnych, które naszym zdaniem będą cenne . Jeśli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości e-mail, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami anulowania subskrypcji otrzymanych wiadomości e-mail.

Jeśli zarejestrujesz się w jednym z naszych loterii, konkursów lub promocji, możemy udostępniać dane osobowe dostawcom usług, dostawcom i innym stronom trzecim (na przykład sponsorom loterii lub usługom dostawczym), które pomagają nam w obsłudze Witryny lub przeprowadzaniu promocji.

Możemy przekazać dane osobowe do naszych firm stowarzyszonych lub innych firm, z którymi zawieramy umowy poza Stanami Zjednoczonymi, w tym z Europejskim Obszarem Gospodarczym. Firmy te mogą znajdować się w krajach o mniej surowych przepisach dotyczących ochrony danych osobowych niż prawo Stanów Zjednoczonych. Będziemy jednak stosować uzasadnione handlowo praktyki bezpieczeństwa w celu zapewnienia poufności i bezpieczeństwa twoich danych osobowych oraz odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, aby zapobiec bezprawnemu lub przypadkowemu zniszczeniu, przypadkowej utracie, nieautoryzowanemu ujawnieniu lub dostępowi lub innym nielegalnym formom przetwarzania są realizowane.

Ujawnimy informacje umożliwiające identyfikację osoby bez Twojej zgody, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze, że takie działanie jest niezbędne do zbadania lub ochrony przed podejrzanymi działaniami przestępczymi naszych klientów, odwiedzających, współpracowników lub nieruchomości (w tym tej witryny) lub inni.

Informacje rejestracyjne

Nasza Witryna zawiera obszary, w których możesz przesłać nam informacje (takie jak nasza usługa rejestracji), a także posiadamy funkcje (takie jak pliki cookie i technologia śledzenia wydajności), które automatycznie zbierają informacje od odwiedzających naszą Stronę. Podczas procesu rejestracji musisz podać nam nazwę i hasło ściśle poufne.

Jak chronimy Twoje dane osobowe

Przechowujemy twoje dane osobowe na bezpiecznym serwerze i stosujemy procedury zaprojektowane w celu ochrony gromadzonych przez nas danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zniszczeniem, użyciem, modyfikacją lub ujawnieniem. Chociaż podejmiemy (i wymagamy od naszych zewnętrznych dostawców usług) rozsądnych z handlowego punktu widzenia środków bezpieczeństwa dotyczących danych osobowych gromadzonych i przechowywanych w Witrynie, ze względu na otwarty charakter Internetu, nie możemy zagwarantować, że jakiekolwiek dane osobowe są przechowywane w nasze serwery lub przekazane do lub od użytkownika będą wolne od nieautoryzowanego dostępu, a my zrzekamy się wszelkiej odpowiedzialności za kradzież lub utratę, nieautoryzowany dostęp do uszkodzenia lub przechwycenia jakiejkolwiek daty lub komunikacji. Korzystając ze Strony, potwierdzasz, że rozumiesz i zgadzasz się na ponoszenie tego ryzyka.

Powrót
Copyright © 2020 www.etamina.pl